Centrum urody

Porady na temat urody i kosmetyków
krem Bioderma Atoderm
Pielęgnacja skóry

Specjalistyczna pielęgnacja dla każdego typu cery

Świat kosmetyczny jest pełen różnych opinii – także tych stereotypowych. Jak w chaosie informacyjnym zadbać o urodę i dostosować produkty do typu cery? Dla kogo są skuteczne dermokosmetyki?

Dermokosmetyki tylko dla skóry atopowej?

Choć moda na naturalne metody pielęgnacji trwa w najlepsze, wciąż można spotkać się z opiniami, że dermokosmetyki są przeznaczone tylko dla cery wrażliwej, suchej i zmagającej się z różnego rodzaju problemami. Nie ma w tym nic dziwnego, specjalistyczne produkty często są jedynym ratunkiem dla wymagającej cery. Okazuje się jednak, że preparaty te (np. kosmetyki Bioderma) są pomocne dla różnych typów cery – od najbardziej problematycznej, łuszczącej się i z wypryskami, po normalną, bez większych zmian. W asortymencie produktów Biodermy znajdują się następujące serie:

– Atoderm,

– Sensibio,

– Pigmentbio,

– Photoderm,

– Hydrabio,

– ABCDerm,

– Sébio,

– Nodé.

Każda z nich dba o inny rodzaj skóry – także skórę głowy. W zależności od potrzeb, można sięgnąć po produkty Bioderma, niwelujące przebarwienia, podrażnienia, eliminujące wypryski lub nawilżające. Wiele preparatów pozwala także zapobiegać pojawianiu się niekorzystnych zmian skórnych.

Gdzie szukać specjalistycznych kosmetyków?

Rozbudowane linie dermokosmetyków są łatwo dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych (drogerie, apteki), jak i internetowych. Z łatwością można znaleźć promocje na kosmetyki Bioderma, szczególnie kupując zestawy produktów – pozwala to zaopatrzyć się w zapas preparatów do pielęgnacji dla całej rodziny (w ofercie są również produkty dla dzieci). Stali klienci mogą liczyć na korzystne rabaty i powiadomienia o nowościach – w ten sposób można nabyć bezpieczne i skuteczne preparaty w korzystnej cenie.

Zdrowie i piękny wygląd każdego typu cery? Spersonalizowana pielęgnacja preparatami dermokosmetycznymi to jedna ze skuteczniejszych opcji.m