Centrum urody

Porady na temat urody i kosmetyków
lovely bronzer Toffee Chocolate
Makijaż

Wyostrzone rysy twarzy

Wszystkie niedoskonałości twarzy i urody można doskonale skorygować, nie decydując się na drogie operacje plastyczne. W gronie wielu kosmetyków można znaleźć i takie, które doskonale pomogą uwypuklić atuty urody i ukryją jej niedoskonałości.

Przykładem takich kosmetyków jest bronzer, w szczególności bronzery od Lovely, ponieważ marka ta oferuje bardzo dużo, różnego rodzaju bronzerów i to w nie za wysokiej cenie.

Co daje bronzer?

Nałożenie na twarz bronzera pomaga wyostrzyć rysy twarzy, ukryć jej niedoskonałości, wyszczuplić nos, uwydatnić kości policzkowe, zmniejszyć podbródek. Bronzery Lovely i bronzery innych marek to must have wielu kosmetyczek.

Jak dobrać odpowiedni bronzer?

Na rynku jest wiele propozycji bronzerów. Niektóre mają konsystencję płynną, inne stałą. Bronzer marki Lovely jest oferowany przez firmę w różnej formie, czyli dostępny jest w różnych konsystencjach.

Decydując się na odpowiedni kosmetyk, trzeba zwrócić uwagę na jego kolor i na jego konsystencję. Bronzer odpowiedni powinien być ciemniejszy o ton lub dwa od karnacji osoby, która będzie go używała. Dopiero taki bronzer doskonale pomoże poprawić stan urody. Ponadto bardzo ważna jest tez jego konsystencja. Bronzer może być prasowany w kamieniu i jest on najbardziej uniwersalny, ponadto doskonale sprawdza się przy cerze tłustej, normalnej i bez żadnych problemów skórnych. Do cery mieszanej najlepiej będzie odpowiadał bronzer w kremie. Dodatkowo na rynku spotkać można jeszcze bronzery w płynie.