Centrum urody

Porady na temat urody i kosmetyków
Akcesoria

Żele IBD do paznokci

Wraz ze wzrostem popularności zabiegów manicure wykonywanych zarówno w salonach kosmetycznych, jak i w domu, żele IBD również zyskały na popularności. Pochodzą one od amerykańskich producentów IBD Builder Gel, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Z tego względu są z reguły pierwszym wyborem wśród kosmetyków dla profesjonalnych salonów kosmetycznych, ale nie tylko. Świetnie sprawdzą się również do użytku osobistego.

 

Czym się wyróżniają żele IBD?

   Żele IBD posiadaj kilka ważnych odmian, a więc żele budujące, nabłyszczające oraz podkładowe. Oprócz tego wyróżniają się niesamowitą trwałością oraz przyczepnością. Dodatkowo wydają się łatwe oraz intuicyjne w użyciu, dlatego są polecane dla każdego. Na tle konkurencji wyróżniają się ponadto bardzo ważną cechą dla wielu osób, a więc brakiem jakichkolwiek kwasów w swoim składzie. Zawierają w sobie jedynie w pełni bezpieczne, zdrowe oraz naturalne dla człowieka składniki. Produkty IBD posiadają również sporą gamę kolorystyczną, dzięki czemu możemy w pełni wykorzystać naszą wyobraźnię i kreatywność podczas ich wykorzystywania.

ibd żel

Żel IBD dla każdego

   Jak widać żele IBD nieprzypadkowo są najpopularniejszym produktem w swojej kategorii. Świetna jakość wykonania, przystępna cena oraz duża dostępność są ich głównymi, ale nie jedynymi zaletami. IBD żel sprawdzi się znakomicie podczas każdej okoliczności i możemy go używać tak naprawdę kiedy chcemy. Jest w pełni uniwersalny oraz dostosowany do sporego grona odbiorców, zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorskich.