Centrum urody

Porady na temat urody i kosmetyków
Bez kategorii

Modny jesienny manicure z marką Semilac

Jesienią jesteśmy atakowani przepiękną paleta barw- liście zmieniają kolor od żółtego, przez pomarańczowy, aż po ciemną czerwień. Zmienia się również pogoda- łapiemy ostatnie promienie słońca, a na ulicach coraz częściej widnieje deszcz. Na jesień zmienia się nie tylko aura, ale również i kolorystyka dodatków, ciuchów, makijażu oraz paznokci. Modnymi kolorami w tym okresie są borda, burgundy, szarości, czernie.

Jesienna aura na paznokciach
Lakier hybrydowy od Semilaca w odcieniu 028 idealnie wpasowuje się w jesienno-zimowe trendy kolorystyczne! Elegancki odcień ciemnej czerwieni będzie perfekcyjny dla kobiet pewnych siebie, które wiedzą czego chcą od życia.

Przygotowanie paznokci na intensywny kolor
Przed nałożeniem tak odważnego koloru, warto pamiętać o odpowiednim przygotowaniu płytki paznokcia. Przede wszystkim powinniśmy nadać jej odpowiedni kształt. Powinniśmy również zabezpieczyć ją przed przebiciem się pigmentu koloru- w tym celu nakładamy bazę. Na bazę nakładamy 2 warstwy lakieru Semilac 028, a na sam koniec utwardzamy i nakładamy top. Poczuj się stylowo i bądź pewniejsza siebie z pięknym bordowo- czerwonym lakierem!