Centrum urody

Porady na temat urody i kosmetyków
123 perfect - podkład Bourjois
Makijaż

Podkłady od Bourjois – 123 Perfect

Podkłady marki Bourjois to jedne z bardziej cenionych kosmetyków do makijażu. Bezwzględnie najpopularniejszą serią jest Healthy Mix jednak również inne podkłady od Bourjois zasługują na naszą uwagę. Przede wszystkim 123 Perfect. 

Podkład 123 PERFECT – producent podczas tworzenia tego podkładu posłużył się swoją ekspertyzą kolorystyczną, dzięki której ma on perfekcyjnie ujednolicać cerę do szesnastu godzin od aplikacji, a także w stu procentach korygować niedoskonałości skóry, dzięki innowacyjnej formule, łączącej trzy pigmenty: żółty, fiołkowy i zielony. Ich zadaniem jest zwalczanie cieni pod oczami, nadawanie cerze blasku oraz zapobieganie zaczerwienieniom skóry twarzy. Podkład ten ma delikatną konsystencję, dzięki której nadaje się do aplikowania w lecie. Łatwo się wchłania i jest niewyczuwalny na skórze, nie tworzy na niej „maski” i tym samym pozwala skórze oddychać. Dodatkowo nawilża przez dwadzieścia cztery godziny, zawiera filtr SPF 10. Warto też wspomnieć o wyciągu z kwiatu bawełny, który doskonale nawilża, ale zapewnia przy tym delikatne matowienie skóry, dzięki czemu unikniemy efektu jej błyszczenia się, co często nam się w lecie zdarza.

Istotną kwestią jest brak podrażnień podczas stosowania tego podkładu, dlatego też może on być stosowany przez alergików. Podkłady Bourjois posiadają sześć odcieni, dzięki czemu każda kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie.