Centrum urody

Porady na temat urody i kosmetyków
paznokcie
Paznokcie

Modne paznokcie – sezon jesień/zima 2016

Malowanie paznokci to proces, który podlega cyklicznym trendom (podobnie jak makijaż czy też moda). Dzisiaj modne paznokcie mogą być zupełnie inne niż jeszcze przed rokiem, zaś za kilka lat z pewnością królować będą inne trendy. Warto więc trzymać rękę na pulsie i wiedzieć co będzie modne w bieżącym sezonie.

Jakie paznokcie będą modne w sezonie jesień/zima 2016?

Zabawa kolorem i formą to trendy w manicure w sezonie jesień/zima 2016, jednak osoby, które preferują klasykę nie zawiodą się – pozostanie czerń, czerwień i odcień nude. Niezwykle modne będą kolory metaliczne i brokatowe, a także… matowe. Tak więc każda kobieta znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Nie tylko kolory będą zwracały uwagę, ale również kształt i długość. W tym sezonie będą królowały długie paznokcie o kształcie migdałowym.

Na uwagę zasługiwać będą wykończenia manicure, takie jak graficzne połączenia dwóch kolorów, naklejki, paski, błyszczące elementy, tak więc przydadzą nam się akcesoria do paznokci.

Jak więc będą wyglądały modne paznokcie?

Trendy w paznokciach:

– NUDE – ten odcień zdecydowanie króluje w tym sezonie i wszystko wskazuje na to, że tak będzie również w nadchodzącym. Wtedy warto do niego dodać połyskujące elementy,

– odcienie METALICZNE – w nadchodzący sezonie królować będą połączenia złota i srebra,

– KOLOROWY FRENCH – jesień będzie należała do łączenia jasnych kolorów z kolorami z podstawowej palety barw,

– WZORY geometryczne i zwierzęce,

– MAT – może nawet zepchnąć królujące odcienia metaliczne,

– KLASYKA – ponadczasowa czerwień i czerń.