Centrum urody

Porady na temat urody i kosmetyków
Loreal True Match - podkład do makijażu
Makijaż

Przedstawienie produktu Loreal True Match

Loreal True Match podkładem dla każdego rodzaju skóry? Tak brzmią tytuły niektórych artykułów, w których zachwalany jest ten produkt. Podkład Loreal True Match posiada aż 9 odcieni, są to zarówno odcienie jasne, jak i ciemne. Jest ich tak dużo, ponieważ posiadają one swoje ciepłe i zimne barwy, dlatego też można go idealnie dopasować do swojej skóry. Podkład posiada kremową konsystencje, co sprawia, że jest on łatwiejszy w nakładaniu. Jest to jego nowa formuła, która ma bardziej dopasowywać się zarówno do cery, jak i do odcienia skóry kobiety. Ma on nie tworzyć efektu maski i smug na twarzy, co ma sprawić, że będzie on niewidoczny.

Podkład True Match posiada również nowe, wygodne opakowanie. Posiada on pompkę, która pozwoli na dokładniejsze odmierzenie ilości produktu, który chcemy użyć. Pompka ta ma także sprawić, że użyjemy mniej produktu, co sprawi, że starczy on nam na dłużej.

Wiele osób ocenia ten produkt na bardzo dobry i zgadza się z tym wszystkim, co jest opisane powyżej, Jednak każda kobieta ma inny typ skóry, więc Loreal True Match w ich opinii może być niekoniecznie tak rewelacyjny. Z tego powodu, aby ocenić ten podkład najlepiej byłoby, aby każda kobieta poddała go własnej opinii, wtedy też jej osobista opinia byłaby dla niej najlepsza.